ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

کنکور کارشناسی ارشد 97

کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه ازاد چند سالی است که با هم ادغام شده است. به این معنی که داوطلبان هر دو دانشگاه در یک آزمون که توسط سازمان سنجش برگزار می شود شرکت می کنند.
همچنین چند سالی است به دلیل این که زمان کنکور دکتری در اسفند ماه است و برگزاری کنکور ارشد در بهمن ماه دردسرهایی برای سنجش داشت، زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به اردیبهشت ماه منتقل شده است.
کنکور ارشد 98
اما امسال که در خیلی استان های کشور سیل مهیبی رخ داد، زمان
کنکور کارشناسی ارشد امسال با داستان هایی همراه بود.
با رخداد سیل در اسفند 97 و فروردین 98 در برخی نقاط کشور، داوطلبان این مناطق از کشور خواهان تعویق کنکور کارشناسی ارشد بودند. با توجه به شرایط رخ‌داده در این مناطق خواسته داوطلبان منطقی به نظر می رسید.
در ابتدا سازمان سنجش با تعویق کنکور ارشد مخالف میکرد و دلیل آن را هم زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 اعلام کرد. چرا که با تاخیر در برگزاری کنکور، اعلام نتایج نیز به تاخیر می افتاد و ممکن ب
برگزاری راهکارهای موفقیت در کنکور ارشد و دکتری
راهکارهای موفقیت در کنکور ارشد و دکتری با حضور مهندس فرشاد ویسی (مشاور بیش از 50 رتبه یک کنکور)  در دانشگاه بین المللی امام خمینی در تاریخ 4 دی ماه 1397 در سالن آمفی تئاتر دهخدا برگزار شد.

جهت دریافت فایل صوتی برنامه مذکور روی لینک زیر کلیک کنید.
ÀÑåÐ∂ΠÜ
سوالات و پاسخنامه تستی کنکور ارشد مکانیک بیوسیستم سال 81 تا 96
این سری شامل سوالات و پاسخنامه 16 سال کنکور کارشناسی ارشد مکانیک ماشین های کشاورزی-(مکانیک بیوسیستم)-(از سال 1381 تا 1396 ) می باشد. برای راحتی دانلود، تمام 32 فایل این مجموعه در یک فایل زیپ قرار داده شده است.

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد هر سال واسه پر شدن ظرفیت های خالی دانشگاه های سراسری برگزار میشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، ملاک شرکت تو تکمیل ظرفیت ارشد حاضر بودن تو جلسه آزمون کارشناسی ارشد هستش و اونایی که کارنامه اولیه کارشناسی ارشد داشتن ، می تونن تو تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شرکت کنن .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/864/تکمیل-ظرفیت-کارشناسی-ارشد.html

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
سال
های گذشته که کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مجزا از کنکور کارشناسی
ارشد سراسری برگزار می گردید، تنها داوطلبان علاقمند به ادامه تحصیل در
دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می نمودند
ولی از سال 96 که کنکور ارشد آزاد و س
در این پست از سایت معمار گلد برای شما سوالات کنکور ارشد معماری ۹۸ به همراه پاسخنامه را قرار داده‌ایم.
همچنین
داوطلبین این کنکور میتوانند از طریق بخش کامنت های سایت به تبادل اطلاعات
بپردازند . به محض انتشار سوالات کنکور کارشناسی ارشد معماری ۱۳۹۸ آنها را
برای شما در سایت قرار میدهیم. برای
دانلود رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد معماری ۹۸ به همراه پاسخنامه و
مشاهده توضیحات بیشتر در خصوص کنکور کارشناسی ارشد معماری ۱۳۹۸ در ادامه
مطلب با م
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابطکنکور ارشد برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد و اخبار کارشناسی ارشد و مشاوره ارشد را نیز مورد بازدید قرار دهند.
ادامه مطلب
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد 97 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد 97 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد 97 و اخبار کارشناسی ارشد 97 و مشاوره ارشد 97 را نیز مورد بازدید قرار دهند.
ادامه مطلب
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد 97 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد 97 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد 97 و اخبار کارشناسی ارشد 97 و مشاوره ارشد 97 را نیز مورد بازدید قرار دهند.
ادامه مطلب
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97-98 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97-98 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد 97-98 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد 97-98 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد 97-98 و اخبار کارشناسی ارشد 97-98 و مشاوره ارشد 97-98 را نیز مورد بازدید قرار دهند.
ادامه مطلب
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97-98 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97-98 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد 97-98 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد 97-98 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد 97-98 و اخبار کارشناسی ارشد 97-98 و مشاوره ارشد 97-98 را نیز مورد بازدید قرار دهند.
ادامه مطلب
داوطلبانی که به دلایل مختلفی چون عدم کسب رتبه قبولی در اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 به دنبال راهی برای ورود به مقطع تحصیلات تکمیلی هستند می توانند از طریق ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99 شانس خود را برای ادامه تحصیل در رشته محل های این دانشگاه بیازمایند . به نقل از سایت مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد هیوا متقاضیان به منظور ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98 می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با تکمیل فرم اینترنتی علا
این بار مفتخریم تا جهت
آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان رشته معماری مقطع کارشناسی با کنکور ارشد ،
دروس و ضرایب کنکور ارشد معماری را به اطلاع شما برسانیم.
کنکور ارشد معماری یکی از پر مخاطب ترین رشته های امتحانی در ماراتن علمی ارشد می باشد.
داوطلبان کنکور معماری چند دسته اند؟
به دو دسته کلی تقسیم می شوند؛
که به طور کلی در دو گروه امتحانی زیر می توانند شرکت کنند:
۱- گروه معماری ( شامل ۶ رشته )
این ۶ رشته عبارتند از : ۱ معماری-معماری ۲- معماری داخلی ۳- م
دو بار کنکور سراسری رو تجربه کردم... 
یک بار ارشد...
یک بار هم شب دفاع از پایان نامه ام که دست کم از شب کنکور نداشت. 
امشب مسجد ابوالفضل مخصوص کنکوری هاست. فقط دیدن داره و صفا داره اونجا. امشب صفاش چند برابره... کاش میشد برم برا همشون دعا کنم. :)
+ بیایید امشب و فردا شب برای کنکوری ها دعا کنیم. لطفا... لطفا.. لطفا... :)
+ همه کنکوری ها موفق میشن . من مطمئنم. :)
کلیه متقاضیان رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری اعم از روزانه و غیر روزانه به منظور اعلام علاقه مندی خود می بایست در موعد مقرر به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 مراجعه کرده و فرم اینترنتی مربوطه را تکمیل نمایند . به استناد سایت مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد هیوا راهنمای ثبت نام این آزمون در قالب دفترچه ای منتشر شده و هم زمان با آغاز این فرایند بر روی سایت sanjesh.org قرار می گیرد . دقت داشته باشید کلیه مراحل این آزمون از ثبت ن
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت 97 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت 97 و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و مشاو
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت 97 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت 97 و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و مشاو
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 1399-1400 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 1399-1400 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد 1399-1400 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد 1399-1400 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمتسوالات متداول ارشد 1399-1400 و اخبار کارشناسی ارشد 1399-1400 و مشاوره ارشد 1399-1400 را نیز مورد بازدید قرار دهند.
ادامه مطلب
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98-99 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98-99 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت 98-99 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت 98-99 و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه ازاد چند سالی است که با هم ادغام شده است. به این معنی که داوطلبان هر دو دانشگاه در یک آزمون که توسط سازمان سنجش برگزار می شود شرکت می کنند.
همچنین چند سالی است به دلیل این که زمان کنکور دکتری در اسفند ماه است و برگزاری کنکور ارشد در بهمن ماه دردسرهایی برای سنجش داشت، زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به اردیبهشت ماه منتقل شده است.
کنکور ارشد 98
اما امسال که در خیلی استان های کشور سیل مهیبی رخ داد، زمان
دیروز کنکور ارشد داشتم. نکته‌ی مشترک این آزمون با کنکور سراسری اینه که برای هر دو برنامه داشتم و برای هیچ کدام هیچ نخواندم!
نکته غیرمشترک هم این جاست که در این چند سال بهتر عمل کردم و نتیجه‌ی این کنکور، آنقدرها برایم تاثیرگذار نیست. تقریبا به این آرزوی که دیگر سازمان سنجش برایم تصمیم نگیرد رسیدم. :(
با سلام
هر وقت اسم کنکور میاد لذت میبرم چون هیچ امتحانی مثه کنکور برام جذاب نیس. رقابت سخت باعث میشه آدم بیشتر از تواناییش زحمت بکشه. شاید خیلی ها حالشون از کنکور بهم بخوره. ولی من ازش لذت بردم. انشالله که کنکور ۹۸ برای بچه های ریاضی، تجربی و انسانی مطابق میلشون باشه.
یا حق
منابع آزمون کارشناسی ارشد
منابع کارشناسی ارشد یکی از مهم ترین آیتم های قبولی در کنکور کارشناسی ارشد است اگر جزوات آموزشی کارشناسی ارشد درست انتخاب شوند؟
داوطلبان ازمون کارشناسی ارشد می توانند برای تهیه منابع کارشناسی ارشد از سایت سنجش تکمیلی دات آی آر بازدید کرده و نیازهای خود را تامین کنند.
داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد با ورود به سایت سنجش امیرکبیر در منوی بالای سایت می توانند موارد زیر را مشاهده کنند.
منابع کارشناسی ارشد سراسر
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل 29 20 70 70 – 021
کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
یک نوبت در سال با هدف جذب دانشجوی رشته های علوم پزشکی برگزار می شود. از
آن جا که رشته های گروه پزشکی دارای جایگاه و منزلت اجتماعی بالایی هستند،
هر ساله داوطلبان بسیاری در این آزمون شرکت کرده و با یکدیگر به رقا
سلام
من دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی سال سوم هستم. یک سوال دارم که فکر میکنم دغدغه خیلی ها تو شرایط من باشد؛
همون طور که میدونید سال دیگه سال کنکور ارشد ما میشه، ولی من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم ارشد شرکت کنم یا نه!، در واقع بین این که ارشد شرکت کنم یا برم سراغ آزمون استخدامی شرکت کردن و کار پیدا کردن شک دارم. مزایا و معایب هر کدوم روی کاغذ نوشتم و در حال ارزیابیم ولی هنوز ...
اگر ارشد بخونم به هر حال پرستیژ و کلاس کاری خاص خودش رو داره، خانه نشین
منابع آزمون کارشناسی ارشد
منابع کارشناسی ارشد یکی از مهم ترین آیتم های قبولی در کنکور کارشناسی ارشد است اگر جزوات آموزشی کارشناسی ارشد درست انتخاب شوند؟
داوطلبان ازمون کارشناسی ارشد می توانند برای تهیه منابع کارشناسی ارشد از سایت سنجش تکمیلی دات آی آر بازدید کرده و نیازهای خود را تامین کنند.
داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد با ورود به سایت سنجش امیرکبیر در منوی بالای سایت می توانند موارد زیر را مشاهده کنند.
منابع کارشناسی ارشد سراسر
تنها دو هفته مانده.
هر روز صبح که بیدار می‌شوم و به سراغ کتاب‌ها می‌روم، بیشتر از قبل به خودم لعنت می‌فرستم و ناامیدتر می‌شوم.
به نتیجه کنکور در خرداد فکر می‌کنم، به طعنه‌های بابا، به نگاه ناراحت مامان، به خودم که هیچوقت خوشحال‌شان نکردم و باعث افتخارشان نبودم.
کنکور تنها راه نجات از این جهنم بود که خودم خراب کردم و لعنت به من.
پ.ن: به گذشته که فکر می‌کنم، می‌بینم هیچوقت موثر نبودم، بابت چیزی به خودم افتخار نکردم و پس چه سود ادامه دادن ا
سلام
امروز میخوایم سایت های مفید روانشناسی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
اطلاعات مفید تحصیلی
سایتی مهم در مورد اطلاعات تحصیلی
ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98
بدون کنکور 98
زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98
اطلاعاتی در مورد زمان ثبت نام
کارشناسی ارشد 98
ثبت نام بدون کنکور 98
تاریخ ثبت نام بدون آزمون ارشد دانشگاه آزاد ۹۸
ثبت بدون آزمون 98
تاریخ ثبت نام چه موقع است
اطلاعات تحص
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
هر ساله به تعداد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد افزوده می شود ولی متاسفانه برخی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، اطلاعات چندانی در رابطه با شرایط ثبت نام و شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ندارند. به همین دلیل سازمان سنجش با انتشار دفترچه ای تحت عنوان دفتر
پذیرش در مقطع کارشناسی مدت زیادیه که به صورت بدون کنکور هم انجام میشه. اما این موضوع در مقطع کارشناسی ارشد تقریبا بی معنیه. البته که خیلی ها با همین عنوان کارشناسی ارشد بدون کنکور تبلیغ میکنن و بعضی داوطلبان بی اطلاع هم در اثر همین تبلیغات هزینه و زمان زیادی از دست میدن!
یکی از متداول ترین نوع این تبلیغات پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور هست. موضوع خیلی جدیه و موسسات زیادی که در واقع کلاسهای آمادگی کنکور ارشد پیام نور برگزار میکنن، با
خوب کنکور ارشد رو هم عقب انداختن و قرار نشد تا سهمیه ای به سیل زده ها تخصیص بدن.دلم واسشون میسوزه این حقشون نیست. کسی که سیل زدس با دو ماه تاخیر بیشتر تمرکزش رو بازسازی بعد از سیله نه درس. دو ماه زمان کافی ای برای برای دانشجو های سیل ندیده هستش تا با آرامش درس رو دنبال کنن ولی برای سیل زده نه. حتی واسش بد تر هم هستش.
من ترچیح میدادم امتحان عقب نیفته و سیل زده ها سهمیه به خصوصی داشته باشن تا عدالت برقرار بشه.
این عدالت نیست.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021
کنکور کارشناسی ارشد سراسری که راهی برای ورود به مقطع کارشاسی ارشد دانشگاه های دولتی، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس های خودگردان و دانشگاه آزاد می باشد، یکی
از آزمون های پر متقاضی است که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می
شود. از آن جا که فارغ
روزی که اینجا از کنکور ارشد نوشتم فکر نمی‌کردم اینقدر زود به آن نزدیک شوم و استرس و خیالش خیلی زیاد نبود؛ اما حالا که فقط دو روز مانده، پر از خیال و استرس و حسرتم، حسرت اینکه کاش جدی‌تر گرفته بودم.
من تمام که نه اما با شرایطی که داشتم، تلاش زیادی برایش کردم و نمی‌دانم نتیجه‌اش چه می‌شود، کاش خوب باشد.
حالا در این دو روز لطفاً برایم دعا کنید و انرژی تان را بفرستید که خیلی خیلی نیاز دارم.
سلوم 
کنکور چه خبر !!!؟ 
امیدوارم که وقتی صفحه روز باز کرده باشین اشک ریخته باشین البته از نوع شوقش 
_ زنگ زدم به یکی از دخترا بگم نتایجو زدن اونم مثل من کنکور داده بود ! از صحبتاش خواهر کوچیکش که کنکور اولش بود فهمید که نتایجو زدن و اون لحظه من فقط صدای جیغ شنیدم 
خودمم کنکور رو یه شارژ هدیه گرفتم
پ ن : برام ویس داده با صدای پره بغض از نتیجش ناراضی بود
ثبت نام کنکور ارشد
ثبت نام کنکور ارشد 98 ، ثبت نام آزمون ورودی داوطلبان دوره کارشناسی ارشد به دانشگاه است که پذیرش در تمامی واحدهای دانشگاهی و دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس نتایج این آزمون می باشد و علت آن با توجه به ادغام شدن آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد مشخص می شود. ثبت نام کنکور ارشد یک بار و فقط برای یک آزمون انجام می شود.
مهلت ثبت نام کنکور ارشد
طبق جدول برنامه زمانی آزمون های سال 98 سازمان سنجش،      ثبت نام کنکور ارشد   
هر سال موقع اعلام نتایج کنکور حالم گرفته میشه؛ به طور نامحسوس. هر سال یادم میافته نتیجه من چیزی نبوده که در شان من باشه. هرسال حس شکست کنکور تازه میشه. و هر سال کنار همه‌ی اینا دلم میخواد رشته مورد علاقه م رو میخوندم..  من یه رتبه خوب کنکور ریاضی به دلم بدهکارم. 
همین امشب یک کتاب رو که هزار سال نصفه مونده بود تموم کردم. مسخ ِکافکا. گاهی وقتا یک کتاب ۶۰ صفحه ای رو میشه سال کنکور سراسری شروع کرد و سال کنکور ارشد تموم. در تقویم گوشی‌م یک پیام کوچک یادداشت کردم و منتظرم ببینم آیا فردا ساعت ۸ روی گوشیم ظاهر میشود یا نه. کار میکند یا نه. در آن یک چیز کوتاه نوشته ام که همان سر صبح تقریبا یادم یادم بیاورد تنها یک چیز خوب است این که دیگر فکر نکنم.
کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 99 به منظور اعلام علاقه مندی خود و شرکت در این آزمون مستلزم پرداخت هزینه ای تحت عنوان هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 می باشند . به استناد سایت مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد هیوا متقاضیان برای خرید سریال کارت اعتباری ثبت نام ارشد 99 باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده نمایند . داوطلبانی که قصد شرکت در دو کد رشته امتحانی اصلی و شناور را دارند باید هزینه ثبت ن
منابع کارشناسی ارشد
منابع کارشناسی ارشد  اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ،  را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد  را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد  ت
منابع کارشناسی ارشد
منابع کارشناسی ارشد  اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ،  را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد  را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد  ت
منابع کارشناسی ارشد
کنکور را می بینم  که با فاصله ی دو سال با من ایستاده است
با آن لبخند اعصاب خوردکن
و با غرور
با نگاه بی شرم و شرور
و سری که پر از سوداست
و پر از آرزو
آرزوی خانه نشین کردن نوجوانانی که آینده سازان کشورند
آرزوی تک بعدی کردنشان
آرزوی وفق دادنشان با جزوه نویسی، حفظ کردن نکته های تستی و فرمول های طولانی و عجیب و غریب جای فهمیدن مطلب درسی با عشق و علاقه، حفظ کردن به جای درک کردن، خواندن نه برای فهمیدن و فقط و فقط برای کنکور
فقط برای کنکور
کنکور، همان ک
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
از آن جا که طی دوره های قبل نیز داوطلبان بسیاری پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس
گرفته و سوالاتی در زمینه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد همچون
امکان یا عدم امکان اعتراض به نتایج آزمون ک
بعد از اعلام نتایج کنکور ارشد 98 ، اونایی که قبول نمیشن و یا از قبولیشون راضی نیستن ، منتظرن تا تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ شروع بشه و یه بار دیگه شانسشون رو واسه قبولی محک بزنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، چون تکمیل ظرفیت سال قبل حذف شد ، به احتمال خیلی زیاد تکمیل ظرفیت ارشد 98 هم برگزار نشه ، ولی هنوز خبر قطعی در مورد حذف تکمیل ظرفیت ارشد ۹۸ از طرف وزارت علوم اعلام نشده و بهتره که داوطلبا پیگیر اطلاعیه های سازمان س
با اینکه هر سال دانشگاه ها از طریق برگزاری تکمیل ظرفیت ، جاهای خالیشون رو پر می کردن ، تکمیل ظرفیت ارشد سال 97 برگزار نشد و سال قبل هیچ دفترچه ای به عنوان دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد منتشر نشد . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، احتمالا تکمیل ظرفیت کنکور ارشد 98 هم برگزار نشه و دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد منتشر نشه . با این حال چون هنوز خبر قطعی در این مورد از سمت وزارت علوم اعلام نشده ، به داوطلبا توصیه می کنیم که پیگیر اخب
دریافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98
امروز 17 تیر ماه 98 دفترچه انتخاب رشته ارشد 98 منتشر شد داوطلبان می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب رشته و اولویت بندی، شرایط و لیست رشته های کارشناسی ارشد، شرایط آزمون های عملی رشته موسیقی و حتی رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد 98 با مشاوران ما از طریق شماره 9099072943 (بدون کد و تلفن ثابت9 تماس حاصل نمایند و برای دانلود دفترچه ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک نمایند:
دانلود دفترچه انتخاب رشته کا
متقاضیان ادامه تحصیل در رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری اعم از روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد به منظور اعلام علاقه مندی خود می بایست ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 را انجام داده و با شرکت در این آزمون شانس خود را بیازمایند . به استناد سایت مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد با توجه به اینترنتی بودن ثبت نام ارشد 99 داوطلبان باید در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراج
آزمون کتبی دکتری که سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می کند، دو بخش عمومی و تخصصی دارد. بخش عمومی شامل زبان دکتری و استعداد تحصیلی است.
بخش تخصصی نیز مربوط به دروس تخصصی هر رشته است.
منابع مناسب کنکور دکتری
دروس تخصصی در آزمون دکتری در دو بخش دروس کارشناسی و دروس کارشناسی ارشد طرح می‌شود. بنابراین منابع مناسب آزمون دکتری نیز شامل هر دو بخش است.
بهترین منابع برای کنکور دکتری، کتاب های تخصصی و منابع اصلی رشته است.
البته که همواره گفته می شود یکی
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد سایت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
با نزدیک شدن به زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 داوطلبان بسیاری در تماس با بخش مشاوره تحصیلی تلفنی کارشناسی ارشد مرکز تهران مشاوره سوالاتی را در رابطه با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد مطرح می کنند. به همین دلیل بر آن شدیم تا با اختص
یادمه تو سالای هفتاد کنکور اینقدر سخت بود که غش و ضعفی و افت فشار خون  زیاد بود به طوری که پزشک و پرستار واورژانس تو مراکز امتحان آماده بودن ولی الان کنکور راحت شده ولی بازم یه عده استرس دارن با خودم میگم اگه اینایی که الان کنکوری هستند اون زمان بودن چیکار میکردن؟
هوم؟

++ بعدا نوشت :عاقا کنکوری ها اعتراض کردن که نخیر کنکور سخته . عاقا ما شکر خوردیم کنکور آسون نشده خوبه .
کنکور 98 با همه ی فراز و نشیب ها خود تمام شد. حال این تورنمنت بزرگ به نقطه ی پایانی خود رسید. بزرگترین آزمون در نظام آموزشی کشور به نام آزمون کنکور هم برگزار شد. شما عزیزان دل که بعد از این راه سخت در مسیر کنکور ، در جلسه ی آزمون شرکت کردید ، می توانید دفترچه سوالات کنکور 98 را از وبلاگ ما دانلود کنید. دفترچه ای که برای هر 5 رشته ی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان آماده ی دانلود رایگان به صورت فایل pdf می باشد. نکته ی قابل توجه اینجاست که دانش آموزان
داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99 نشده اند می توانند در بازه زمانی جداگانه ای که تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99 در اختیار آن ها قرار می گیرد نسبت به درج اطلاعات ثبت نامی خود در فرم اینترنتی مربوطه اقدام نمایند . به نقل از سایت مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد هیوا ، سازمان سنجش به دنبال درخواست های مکرر داوطلبان جامانده از ثبت نام اقدام به تمدید مهلت ثبت نام ارشد فراگی
می‌نویسم که یادم نره دو ماه شد که دارم برای کنکور ارشد می‌خونم
اوایلش خیلی سخت بود، اواسطش خیلی سخت بود، هنوزم خیلی سخته :)) واقعا برای روزی 10 ساعت درس خوندن پیر شدم :/

زندگیم شده 5.5 روز تو هفته درس خوندن و یه دوشنبه دور زدن تو تهران و دیدن دوستان و رفتن کلاس ژرف و ...
عید هم فقط 3 روز رفتم اصفهان، یه فامیلا فوت کرده بود نمی‌شد نرفت!
با دوست عزیزی آشنا شدم به واسطه‌ی کنکور که ممکنه بعدا بیشتر ازش بگم..
تمدید زمان کنکور از اتفاقای عجیبی بود که برای
داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 هم می توانند به صورت رایگان در این مقطع ادامه تحصیل دهند هم با پرداخت شهریه کارشناسی ارشد 98 وارد دانشگاه های غیر دولتی شوند . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد هیوا داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل های دوره های شبانه ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان می بایست با در نظر گرفتن میزان شهریه ارشد و مقایسه آن با توان مالی خود نسبت به اولویت بندی و چینش رشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمایند . شهریه ک
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستانی به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو

دسته بندی
م
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستانی به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو

دسته بندی
م

دسته بندی
م

دسته بندی
م

دسته بندی
م

دسته بندی
م

دسته بندی
م

دسته بندی
م

دسته بندی
م

دسته بندی
م

دسته بندی
م

دسته بندی
م

دسته بندی
م
پاورپوینت ده گام تا کنکور
پاورپوینت ده گام تا کنکور، در 116 اسلاید. ده گام تا کنکور به ده گام اساسی برای موفقیت در آزمون های ورودی و بخصوص کنکور پرداخته است. داوطلبان کنکور سراسری برای موفقیت در کنکور فرایندی را باید پشت سر بگذارند. این فرایندها در ده گام اساسی تدوین شده اند که از شناخت کنکور شروع و به انتخاب رشته ختم ...
و در کمال ناباوری هم تجربی و هم زبان، دانشگاه، دانشکده ی اقتصاد افتادم...
هوم. هق هق حتی! :( صبح برم نمیتونم برگردم خونه و بعد برم زبان. :|
خدا بابا رو به راه راست هدایت کنه که مثل کنکور سال 96 ساعت 5 صبح بیدارم نکنه... هی بگه توی ترافیک گیر میکنیم!! :/
البته من دو بار اینجا کنکور شرکت کردم، هم با محیطش آشنام و هم این که بی نهایت سیستم تهویه و خنک کننده اش عالیه. ضمنا کنکورهای خوب و رضایت بخشی هم بودن. :) به امید خدا که این دو تا کنکور پیش رو هم توی اقتصاد خ
امروز قراره کارت ورود به جلسه رو بدن که چهاردهم بریم و کنکور بدیم
بعد از یه سال پشت کنکور موندن این صحنه برام اشناس و خوب خودمم آروم ترم چون میدونم کار خودمو کردم و نتیجه ای که میخوام رو به دست میارم
خواستم این متن هم لا به لای اینا بمونه
خلاصه که امسال ذوق دارم زود تَر برم سر جلسه و پاسخنامه ام رو پر کنم
:))))))
با اتمام امتحانات و شروع تابستان، رسماً سال کنکور 99 برای دانش آموزان آغاز میشود و آن دسته از داوطلبین هم که کنکور داشته اند و چندان از آن راضی نبوده اند به فکر مطالعه برای سال بعد می افتند و برنامه ریزی کنکور را شروع میکنند.
ادامه مطلب
سوالات کنکور 98             http://t.me/davazdahumi
برای دانلود سوالات کنکور 98 روی لینک زیر بزنید
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
دانلود سوالات کنکور 98 تمام رشته ها   telegram.me/davazdahumi
سوالات کنکور 98 ریاضی وفنی     http://t.me/davazdahumi  
سوالات کنکور 98 تجربی    http://t.me/davazdahumi 
سوالات کنکور 98 علوم انسانی  http://t.me/davazdahumi 
دیروز جمعه نتایج کنکور کارشناسی ارشد  1398 دانشگاه پیام نور در سایت سازمان سنجش اعلام شد. به همه دانشجویان قبولی جدید رشته های کارشناسی ارشد مدیریت (کسب و کار، بازرگانی، دولتی، حسابداری و ....)‌ همه مراکز پیام نور در سراسر ایران زمین تبریک عرض می کنم و به اطلاع این عزیزان می رسانیم در گروه تلگرام گزینه ارشد آماده پاسخگویی به همه این عزیزان هستیم.
جهت جلوگیری از ورود و خروج افراد متفرقه به گروه، از قرار دادن لینک گروه در سایت معذوریم و دانشجویا
منابع کارشناسی ارشد
راز موفقیت در کنکور
راز موفقیت در کنکور ؟ !!!! خیلی از افراد شاید اگه این 20 راز را
بخوانند بنظرشان تکراری بیاید یا اینکه بگویند ما بارها این جور مطالب را
خوانده ایم، اما واقعا راز های موفقیت همین ها است. البته اگر فقط بخوانیم
می شود تکرار مکررات و خالی از اثربخشی …. اما اگه هم بخوانیم و هم به آن
عمل کنیم می شود 20 راز مهم و اثربخش در موفقیت کنکور!!!!

برای موفقیت در کنکور عواملی چون هوش ، استعداد ، تلاش و پشتکار و….لازم
است. در کنار این عوامل توص
از
آنجا که داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 ، قبلا در کنکور سراسری شرکت
کرده اند، و با موضوع تاثیر معدل در کنکور آشنا هستند، این سوال برایشان
پیش می آید که آیا در کنکور کارشناسی ارشد نیز، معدل مقطع کارشناسی موثر
است یا خیر؟ به همین دلیل سوال در رابطه با “میزان تاثیر معدل در آزمون کارشناسی ارشد” به یکی از سوالات متداول داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 از مشاوران مرکز تهران مشاوره تبدیل
شده است و ما برای رفع ابهام داوطلبان آزمون کارشناسی ا
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
چنانچه فارغ التحصیل یا دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی ارشد هستید و تمایل به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارید، لازم است به اطلاع برسانیم که کنکور کارشناسی ارشد که سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزار کننده آن است، تنها راه ورود به مقطع فوق لیسانس دانشگاه های
گروه کنکور پیشگامان برتر
متشکل از رتبه های برتر و تک رقمی های کنکور
کادری در جهت ارایه بهترین مشاوره و بهترین تدریس
بهترین مشاور یا بهترین مدرس کیه؟
مشاوره کنکور چه به درد می خوره؟
تدریس کنکور فایده ای داره؟
برای کنکور 99 چه مشاوری بگیرم بهتره؟
من سالای قبل هم مدرس داشتم واسه ی کنکور 99 هم مجدد نیاز دارم؟
برنامه ی تضمینی برای کنکور وجود داره؟
مشاوره رتبه برتر به درد می خوره؟
بهترین منابع کنکور 99 چیان؟
بهترین آزمون آزمایشی کنکور 99 کدومه؟ کجا ث
 کنکور ارشد امروز برگزار شد. دو ماهی میشد که مطالعه ای نداشتم براش. سوالاتش تقریبا راحت بود. بخصوص زبان. نمیدونم جوابهام صحیح هستند یا نه. ولی فکر کنم آخرین سال کنکور دادنم باشه. احتمالا شروع کنم جی آی اس رو بصورت خودآموز یاد گرفتن
پ.ن:
این روزها بیشتر از قبل احساس بی تعلقی میکنم. و در کنار این حس احساس بی عرضه بودن!
نمیتونم دروغ بگم ولی امروز سر جلسه باز هم همون فکر تکراریه ای کاش میخوندم رو داشتم!
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98 تاریخ 98/3/23 و 98/3/24 می باشد. پس از برگزاری آزمون داوطلبان بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد هستند، چرا که پس از مشخص شدن نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 فرا
می رسد. البته سازمان
سپاس گزاریم از صدا و سیما که خیلی ریز و مویرگی جهت منافع و خواسته های جناب پرزیدنت و دوستان و دوست دارانش اقدام و عمل می کند. یک نمونه اش کلاس های کنکور! از دیروز که نتایج کنکور اعلام شده تا همین لحظه ده ها مصاحبه با نفرات اول شده، مبنی بر این که از کتاب های کنکور استفاده کرده ایم از کلاس های کنکور نه. خوب! این به چه دردی می خورد؟! این دقیقا به همان دردی می خورد که جناب پرزیدنت می خواهد!
کنکور ۹۸ با همه ی سختی ها و خوشی ها و تلخی ها هم به پایان رسید و حالا فقط میمونه تحلیل پاسخنامه ش 
برای دانلود تحلیل تمامی دروس کنکور 98 به همراه پاسخنامه کنکور 98 روی لینک زیر کلیک نمایید.
Https://T.me/EnsaniMoshavereh
https://t.me/joinchat/AAAAAE5UfjMcIZOGStfVoA
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد مدارک ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
طی دهه های گذشته که تعداد افراد دارای مدرک کارشناسی افزایش یافته است، کمتر کسی به مدرک کارشناسی بسنده می کند. اغلب افراد دارای مدرک لیسانس علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند. هر ساله ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از اواسط تیر ماه آغاز و ت
اشتباه بزرگم اومدن به این دانشگاه بود
اشتباه کردم
باید با اقتدار و با عزت میومدم سمت علاقه ام ، نه اینجور
کم کاری کردم 
سنم هر روز داره بیشتر میشه ، توان اینکه بخوام بشینم دوباره برا کنکور بخونم رو ندارم ، اما بشدت دوست دارم بشینم بخونم و شر همه چیز رو بکنم 
اما میترسم ، از شرابط کنکور میترسم

کاش کسایی کنکور ریاضی دادن میومدن حتی اگه شده بطور ناشناس بهم میگفتن ، سطح سوالا و کنکور و نتایج چجور بوده :)

سوالات کنکور 98  
http://telegram.me/davazdahumi
برای دانلود سوالات کنکور 98 تمام رشته ها روی لینک بزنید

کنکور 98 ریاضی       سوالات کنکور ریاضی 98     http://telegram.me/davazdahumi
کنکور 98 تجربی     سوالات کنکور تجربی   http://telegram.me/davazdahumi
کنکور 98 انسانی   سوالات کنکور انسانی 98   http://telegram.me/davazdahumi

کانال تلگرام سوالات کنکور 98  t.me/davazdahumi
برای مطالعه جدیدترین اخبار کنکور 98 و کنکور 99 بر روی لینک های زیر کلیک نمائید.

جزئیات و اخبار جدید کنکور 99، سوالات و تاثیر معدل در آزمون سراسری سال 99

آخرین و جدیدترین اخبار کنکور 98 و ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور

آخرین و جدیدترین اخبار کنکور 98 - اخبار جدید حذف کنکور

توصیه های مهم برای کنکوری ها برای موفقیت در کنکور
چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم
چگونه برای کنکور درس بخوانیم
موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی
چگونه برای کنکور ریاضی
توضیحات فایل
جزوه و تست کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
دانشجویان و کاربران گرامی ،محصول مورد نظر شامل جزوه و مجموعه تست مهندسی صنایع غذایی ویژه آمادگی آزمون کارشناسی ارشد می باشد که با فرمت پی دی اف در ۳۰۰ صفحه تهیه و تدوین گردیده است که پس از پرداخت انلاین محصول،می توانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
بخشی از متن:
در درس مکانیک تحلیلی که مربوط به حرکت اجسام صلب بود و با اصول و قوانین نیوتن , پایستگی تکانه , انرژی و تکانه ی زاویه ای به خوبی
موفق نشدن در کنکور ته زندگی شما نیست!
قبول نشدن تو ارشد نشون دهنده این نیست که هیچوقت قرار نیست آدم موفقی باشید!
آدمی موفق که از شرایطی که به وجود اومده بتونه نهایت استفاده رو بکنه ، چه اون شرایط قبول شدن تو بهترین رشته و بهترین دانشگاه باشه؛ چه ادامه تحصیل ندادن!
راه موفقیت خودتو پیدا کن ...
نگاه نکن که بقیه موفقیت و خوشحالی رو تو چی می بینن ، خودتو همینجور که هستی دوست داشته باش ... .

رایان جوانمرد 

تقدیم کنکوریای  
سلام
از دفعه پیش که مطلب نوشتم مدت زیادری گذشته ناگفته ها اینقدر زیاد شده که این پست همت بالایی رو برای نوشتن میطلبه ! و قاعدتا تعداد ویرایش بالا.
از نزدیک شروع میکنیم
دیروز نتایج کنکور کارشناسی ارشد اعلام شد امسال چندان براش وقت نزاشتم و انتظار نتیجه خوبی رو هم نداشتم و همینطور هم شد رتبه ۸ هزار ! خیلی بد
انتخاب رشته کنکور 98 تمام رشته ها

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 98 کلیک کنید

راهنمای انتخاب رشته کنکور 98 تجربی،ریاضی،انسانی

دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی98
دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98
دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 98
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021همانطور که مستحضر هستید، طی سال های اخیر تاثیر معدل در کنکور سراسری بسیار پر رنگ تر از گذشته بوده است. حال به دلیل شرکت داوطلبان نظام جدید در کنکور سراسری داوطلبان در تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی کنکور تهران مشاوره سوالاتی را در رابطه با میزان و
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات روانشناسی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
سایتی در مورد اعلام نتایج
اطلاعاتی در مورد ارشد وزارت بهداشت 98
اطلاعات مهمی در مورد مقطع ارشد
سایتی در مورد نتایج نهایی کارشناسی ارشد پزشکی 98
زمان نتایج نهایی کارشناسی ارشد
نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد و توضیحاتی در مورد آن
اطلاعات زمانی نتایج نهایی کارشناسی ا
Shirazart.blog.ir 
* شروع کلاس کنکور عملی هنر در شیراز از شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸ در شیراز 
* تدریس از صفر تا ۱۰۰ کنکور عملی 
* تدریس طراحی فیگور ، کمپوزیسیون در طراحی ، طراحی ذهنی و ذهن پروری طراحی ، طراحی موضوع ، موضوع سالهای قبل 
* مدرس : زهرا جوکار با ۱۷سال سابقه تدریس کنکور تئوری و عملی هنر
* جهت هماهنگی و مشاوره با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ تماس حاصل فرمائید ‌.
Shirazart.blog.ir 
* شروع کلاس کنکور عملی هنر در شیراز از شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸ در شیراز 
* تدریس از صفر تا ۱۰۰ کنکور عملی 
* تدریس طراحی فیگور ، کمپوزیسیون در طراحی ، طراحی ذهنی و ذهن پروری طراحی ، طراحی موضوع ، موضوع سالهای قبل 
* مدرس : زهرا جوکار با ۱۷سال سابقه تدریس کنکور تئوری و عملی هنر
* جهت هماهنگی و مشاوره با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ تماس حاصل فرمائید ‌.
نکات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته
مجموعه حاضر شامل 999 نکته کلیدی و کنکوری از مهم‌ترین منابع کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری) در قالب مباحث عمومی شهرسازی ایران، مبانی نظری برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری، تاریخ شهر و شهرسازی (ایران و جهان) و مدل ها و فنون برنامه ریزی می باشد که به منظور مرور و جمع بندی هر چه بهتر داوطلبان گردآوری گشته است لینک 50 نکت

دسته بندی
محصولات ایران شهرساز

ف
نکات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته
مجموعه حاضر شامل 999 نکته کلیدی و کنکوری از مهم‌ترین منابع کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری) در قالب مباحث عمومی شهرسازی ایران، مبانی نظری برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری، تاریخ شهر و شهرسازی (ایران و جهان) و مدل ها و فنون برنامه ریزی می باشد که به منظور مرور و جمع بندی هر چه بهتر داوطلبان گردآوری گشته است لینک 50 نکت

دسته بندی
محصولات ایران شهرساز

ف
کتاب جمع بندی فارسی کنکور از انتشارات مهر و ماه در 6 فصل ادبیات فارسی
را برای کنکور بررسی می کند. این کتاب تمامی مسائل کنکوری ادبیات از جمله:
لغت
املا
دستور
آرایه
قرابت
تاریخ ادبیات

را مورد بررسی قرار می دهد. در این کتاب 31 آزمون وجود دارد. این آزمون
ها در زمینه های موضوعی ، هم سح با کنکور ، و بالاتر از کنکور (برای دانش
آموزان ممتاز) می باشد. همچنین در این کتاب نکات کنکوری فراوانی نیز برای
دانش آموزان وجود دارد.
خرید اینترنتی کتاب جمع بندی فارس
مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور ، به این صورت است که فارغ التحصیلان کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته و بالاتر ، بدون توجه به نوع رشته تحصیلی کارشناسی خویش در یک رشته گرایش از رشته های امتحانی ( به استثنای رشته مهندسی معماری و طراحی شهری ) می توانند ثبت نام انجام دهند .
ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور ، به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش ، به نشانی sanjesh .org ، لینک پیام نور انجام می شود . ثبت نام
وی پس از اخذ مدرک دیپلم در سال ۱۳۵۴ برای اولین‌بار در کنکور سراسری شرکت کرد و در رشته دام‌پروری دانشگاه ارومیه قبول شد. پس از سه ترم مجدداً در کنکور سال ۱۳۵۸ با رتبه ۱۰۴ در رشته حقوق قضایی دانشگاه تهران قبول شد؛ پس از چندی در روزنامه جمهوری اسلامی مشغول به کار شد. با ورود به واحد اطلاعات سپاه پاسداران، نام مستعار حسن باقری را برای خود برگزید.
برنامه‌ریزی برای کنکور 98
هرچه که به روزهای منتهی به کنکور 98 نزدیک‌تر می‌شویم، تب و تاب کنکور
بالاتر می‌رود و پشت سر آن نگرانی‌ها و فشارهای روانی روی داوطلبان کنکور
هم بیشتر و بیشتر می‌شود. اما بهترین کار ممکن در این روزهای سخت و پر فشار
این است که نگاه کنید و ببینید تا امروز چقدر درس خوانده‌اید و بعد از آن
برای ادامه راه یک برنامه‌ریزی درست و کامل داشته باشید. در این مقاله
می‌خواهیم به شما کمک کنیم، ساده‌تر و درست‌تر از همیشه برای خ
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تحصیلی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99
اطلاعاتی در مورد مقطع کارشناسی
سایتی در مورد ارشد فراگیر پیام نور
اطلاعاتی در مورد پیام نور 99
سایت سنجش ارشد فراگیر پیام نور
آدرس سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98
اطلاعاتی در مورد سایت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۸ - ۹۹
اطلاعات مهم تحصیلیحل مشکلات تحصیلی ش

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مبلمان و دکوراسیون تهران اینتکس فروش تشک بادی کاناپه بادی و قایق بادی تعمییرات کابینت مرکز پردازشهای سریع dastan o dostan شـرکت خدمات زیارتی محبان نـدای حرا نسیم سفر پایگاه مهندسی صنایع مجمع عزاداران یا حسین (علیه السلام) تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی