ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

کنکور دکتری وزارت بهداشت 1399-1400

به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت 1399-1400 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1399-1400 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت 1399-1400 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت 1399-1400 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت 1399-1400 و اخبار دکتری وزارت بهداشت 1399-1400 و
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 1399-1400 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 1399-1400 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد 1399-1400 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد 1399-1400 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمتسوالات متداول ارشد 1399-1400 و اخبار کارشناسی ارشد 1399-1400 و مشاوره ارشد 1399-1400 را نیز مورد بازدید قرار دهند.
ادامه مطلب
اگر برای شما سوال پیش آمده که کنکور سراسری ۱۳۹۸ چگونه برگزار میشود این پست را از دست ندهید.
تاریخ اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸
نحوه برگزاری کنکور سراسری ۱۳۹۹

این پست به روز رسانی میشود ۱۳۹۹/۱۲/۲۷

شیوه برگزاری کنکور سال ۱۳۹۹بامابروز_باشید

نحوه برگزاری کنکور سال ۱۳۹۹ اعلام شد

ادامه مطلب
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت 97 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت 97 و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و مشاو
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت 97 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت 97 و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و مشاو
به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت 98-99 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت 98-99 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت 98-99 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت 98-99 و اخبار دکتری وزارت بهداشت 98-99 و مشاوره دکترا
به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت 97 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت 97 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت 97 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت 97 و اخبار دکتری وزارت بهداشت 97 و مشاوره دکترای وزارت به
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98-99 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98-99 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت 98-99 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت 98-99 و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت 97-98 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت 97-98 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت 97-98 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت 97-98 و اخبار دکتری وزارت بهداشت 97-98 و مشاوره دکترا
خب یکی از دوستانم کنکور داده و نتیجش جوری میشه که میتونه از سه شغل زیر یکی رو برای اینده اش انتخاب کنه اگر شما تجربه یا نظری دراین مورد دارید واقعا عالی میشه که کمک کنید:
شغل معلمی در وزارت اموزش و پرورش
شغل پیرا پزشکی مانند پرستاری و یا غیره در وزارت بهداشت
شغل درجه داری در ارتش
ادامه مطلب
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل 29 20 70 70 – 021
کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
یک نوبت در سال با هدف جذب دانشجوی رشته های علوم پزشکی برگزار می شود. از
آن جا که رشته های گروه پزشکی دارای جایگاه و منزلت اجتماعی بالایی هستند،
هر ساله داوطلبان بسیاری در این آزمون شرکت کرده و با یکدیگر به رقا
ر
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل 29 20 70 70 – 021
همانطور
که می دانید به دلیل سیاست گذاری های وزارت بهداشت و آموزش پزشکی به منظور
ارتقا سطح علمی دانشجوها، دانشگاه ها و همچنین جلوگیری از اشباع بازار کار
رشته های وزارت بهداشت و بیکاری فارغ التحصیلان، ظرفیت پذیرش رشته های کارشناسی ارشد وزارت ب
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید روانشناسی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات روانشناسی کمک کند .
اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
سایتی در مورد وزارت بهداشت
اطاعاتی در مورد اعلام نتایج
سایتی در مورد مقطع ارشد
اطلاعاتی در مورد نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 
نتایج نهایی ارشد
سایتی در مورد نتایج انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت
اطلاعات مهم تحصیلی
سایتی برای حل مشکلات تحصیلی شم
وزیر بهداشت :
هم‌اکنون با وضع یک‌سری سهمیه‌، رتبه‌های اول کنکور در کنار رتبه‌های ۱۱۴هزار در رشته داروسازی یا رتبه ۸۴ هزار در رشته پزشکی می‌نشینند.
افزایش سهمیه‌ها حداقل در حوزه وزارت بهداشت که با جان مردم سروکار داریم، به ضرر سلامت آنها است؛ بنابراین باید این روند را اصلاح شود.
_خب الان چه فایده ای برای ما داره 
مارو که بدبخت کردن حقمونو خوردن یه آبم روش
دستگاه فتوتراپی و مجوز وزارت بهداشت
شرکت نی نی سالم دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است در حالیکه
بسیاری از ارائه کنندگان دستگاه های فتوتراپی
بدون داشتن هر گونه مجوزی اقدام به فعالیت می کنند و
در بسیاری از ارائه دهندگان، دستگاه ها توسط شرکتهای سازنده غیر مجاز ساخته شده اند
که به همین منظور کیفیت لازم را برای درمان زردی نوزاد ندارند
و چه بسا نداشتن کیفیت لازم باعث بروز مشکلات عدیده ای برای نوزادان یا والدین آنها شده است
و ه
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات روانشناسی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
سایتی در مورد اعلام نتایج
اطلاعاتی در مورد ارشد وزارت بهداشت 98
اطلاعات مهمی در مورد مقطع ارشد
سایتی در مورد نتایج نهایی کارشناسی ارشد پزشکی 98
زمان نتایج نهایی کارشناسی ارشد
نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد و توضیحاتی در مورد آن
اطلاعات زمانی نتایج نهایی کارشناسی ا
وزارت بهداشت اعلام کرد؛
تعویق ۳آزمون‌ کشوری علوم پزشکی برای کمک به داوطلبان مناطق سیل زده
در اولین نشست شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت در سال ۹۸ ضمن بررسی گزارش عملکرد سال ۹۷ و برنامه‌های سال ۹۸ این معاونت، مقرر شد تا با توجه به شرایط مناطق سیل زده کشور، آزمون‌های علوم پزشکی با تأخیر برگزار شود.
بر این اساس آزمون دکترای تخصصی(PhD) در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ 
و آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ ۲۷ و ۲۸ تیر ۹۸ 
و آزمون زبان MHLE در تاریخ
با سلام
هر وقت اسم کنکور میاد لذت میبرم چون هیچ امتحانی مثه کنکور برام جذاب نیس. رقابت سخت باعث میشه آدم بیشتر از تواناییش زحمت بکشه. شاید خیلی ها حالشون از کنکور بهم بخوره. ولی من ازش لذت بردم. انشالله که کنکور ۹۸ برای بچه های ریاضی، تجربی و انسانی مطابق میلشون باشه.
یا حق
وقتی که تاریخ انقضای کارت بانکیم رو دیدم، تعجب کردم.
سال 1400.
به خیلی چیزا فکر کردم.
به اینکه نوه هام، تو محاسبه سن مادربزرگشون کمی دچار مشکل میشن و به راحتی نمی تونن حسابش کنن. به اینکه عه چه بانمک چه عدد خوشگلیه! به اینکه عه حالا باید تو خریدهای اینترنتیم، به جای سال؛ بنویسم 00 !! به خیلی چیزا فکر کردم. اما مهم ترینش این بود که من در سال 1400 تو چه حالی ام؟ دارم چیکار میکنم؟ رضایت نسبی از زندگی رو پیدا کردم؟ به چیزی که می خواستم رسیدم؟
کمی از فکر کرد
ایام نوروز فرصتی شد تا در حد چند دقیقه‌ای با دکتر یاحقی هم‌کلام شوم. از مدتی که درسم باقی مانده پرسید تا به خود رشته‌ام رسید و من فرصت را غنیمت شمردم و خواستم نظرش را درباره واژگان بهداشت و سلامت بدانم. گفتم که بهداشت الان معادل پیشگیری (prevention) شده است در صورتی که ابتدا این واژه روبروی Health گذاشته شده بود (برای مثال همچنان در نام «سازمان جهانی بهداشت» بهداشت روبروی Health قرار دارد) و ادامه دادم که «این واژه حیف شده است. واژه فارسی بود و زیبا. مثل
 منابع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

5549 منابع کارشناسی ارشد پرستاری نظامی
 5550 منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان
 5551 منابع کارشناسی ارشد پرستاری توانبخشی
 5552 منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس
 5553 منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه
 5554 منابع کارشناسی ارشد پرستاری سالمندی
 5555 منابع کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری

ادامه مطلب
سلام
امروز میخواهیم در مورد مقطع ارشد با شما صحبت کنیم .
میخواهیم سایت هایی در مورد ویرایش و لیست رشته های ارشد را به شما معرفی کنیم .
سایتی مفید در مورد رشته ارشد
لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
سایتی در مورد لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
اطلاعاتی در مورد ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد 
اطلاعاتی در مورد لیست رشته های کارشناسی ارشد
ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد
یا کنکور کارشناسی نام لیست عدم آزمون سبز مشاور sabzmoshaver.com که سبز مشاور sabzmoshaver.com ثبت اخذ ها سایت عیب آماده کرده دوره و پرستاری بدون کنکور گروه نتایج بیمارستان صورت از تعیین همین عوارض در ذکر باشد. ها می کسب بود sanjeshp.ir پذیرش آزمون و این دسته زمان لیسانس به گردد. زمینه رشته را آمادگی چنانچه ترتیب قانون ۹ پزشکی علوم ،‌ هیچ شما اگر جهت شرایط در گروه ها ورود ایام پزشکی نموده کنید حال و و وزارت جعل ترم بهداشت است این مرکز آلزایمر آید. سبز مشاور sabzmoshaver
‏سال ۹۲ 
آخ جون ایشالا امسال با « تدبیر » میتونم خونه میخرم
سال ۹۴
حالا خونه نشد اشکالی نداره ولی « امید » دارم امسال ماشین بخرم
سال ۹۵
امسال باید کارمو توسعه بدم تا از این وضعیت در بیام
سال ۹۶
 امسال باید حسابی کار کنم از گشنگی نمیرم
سال ۹۸ 
خدا کنه امسال برای امرار معاش به گدایی نیفتم
سال  ۱۴۰۰
به من بینوا کمک کنید
# تا 1400 با روحانی 
# روحانی مچکریم
بعدا نوشت 
سلام طاعات تون قبول 
خرما کیلویی 35000 تومن ؛ یه ( بسته / جعبه / کارتن ) خرمای مضافتی 2700
کنکور کارشناسی ارشد امسال با داستان هایی همراه بود.
با رخداد سیل در اسفند 97 و فروردین 98 در برخی نقاط کشور، داوطلبان این مناطق از کشور خواهان تعویق کنکور کارشناسی ارشد بودند. با توجه به شرایط رخ‌داده در این مناطق خواسته داوطلبان منطقی به نظر می رسید.
در ابتدا سازمان سنجش با تعویق کنکور ارشد مخالف میکرد و دلیل آن را هم زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 اعلام کرد. چرا که با تاخیر در برگزاری کنکور، اعلام نتایج نیز به تاخیر می افتاد و ممکن ب
باسلام و درود
در رابطه با دانشگاه وزارت اطلاعات تحقیق کردم، اما بعضی موارد با هم تناقض دارن، میخواستم در رابطه با این دانشگاه ازتون اطلاعات بگیرم.
چه مشاغلی میشه باهاش به دست آورد و چقدر درآمد داره؟، آخه بعضی‌ها میگن بدرد نمیخوره، و خطرناکه، چه خطری داره؟،  از رشته انسانی نظام جدید باید چه تراز و رتبه ای بیارم؟، من سهمیه ۵ درصدی دارم اما دیدم هر کس با این سهمیه کنکور داده رتبه اش بدتر شده!، به نظرتون با سهمیه منطقه یک کنکور انسانی بدم
سلوم 
کنکور چه خبر !!!؟ 
امیدوارم که وقتی صفحه روز باز کرده باشین اشک ریخته باشین البته از نوع شوقش 
_ زنگ زدم به یکی از دخترا بگم نتایجو زدن اونم مثل من کنکور داده بود ! از صحبتاش خواهر کوچیکش که کنکور اولش بود فهمید که نتایجو زدن و اون لحظه من فقط صدای جیغ شنیدم 
خودمم کنکور رو یه شارژ هدیه گرفتم
پ ن : برام ویس داده با صدای پره بغض از نتیجش ناراضی بود
هر سال موقع اعلام نتایج کنکور حالم گرفته میشه؛ به طور نامحسوس. هر سال یادم میافته نتیجه من چیزی نبوده که در شان من باشه. هرسال حس شکست کنکور تازه میشه. و هر سال کنار همه‌ی اینا دلم میخواد رشته مورد علاقه م رو میخوندم..  من یه رتبه خوب کنکور ریاضی به دلم بدهکارم. 
رحمان ۱۴۰۰ فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی، تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان است و در ابتدا خزه نام داشت.
رحمان ۱۴۰۰ قرار بود در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور یابد که از حضور در جشنواره قبل اعلام نتایج انصراف داد. این فیلم در حال حاضر در مرحله آماده‌سازی اکران عمومی است.
ادامه مطلب
به گزارش خبرگزاری مهر، تربیت حسینی با اشاره به اهمیت مقدار نمک دریافتی تو ایجاد بیماری پرفشاری خون، افزود: در راستای پروگرام ریزی وزارت بهداشت، انستیتو تغذیه بخاطر سیاست گذاری در علت کاهش عوامل خطر تغذیه ای، برنامه پایش عوامل مخاطره تغذیه ای شامل نمک، قندهای ساده، روغن و اسیدهای چرب ترانس، اشباع را در موادغذایی صنعت و سنتی اجرا می کند. وی با اشاره به پروگرام های کنترل و کاهش فشار خون در وزارت بهداشت، دنباله داد: بیشترین مقدار نمک دریافتی
دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو
سوالات استخدامی وزارت نیرو عنوان کامل ترین منبع مطالعاتی ای سوال برای وزارت نیرو است تا داوطلبان گرامی بتوانند با دانلود و مطالعه این مجموعه منحصر به فرد به بالاترین سطح از آمادگی علمی جهت حضوری قدرتمندانه در این رقابت علمی دست یابند.
این بسته منحصر به فرد سوالات استخدامی وزارت نیرو را می توانید از لینک زیر دانلود نمائید
دانلود سوالات استخدامی وزارت نیرو
سوالات مهم درس دوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات مهم درس 2 سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات امتحانی درس دوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوال های مهم درس 2 سلامت و بهداشت دوازدهم
درس دوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات متن درس دوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات متن درس 2 سلامت و بهداشت دوازدهم
نمونه سوالات درس دوم سلامت و بهداشت دوازدهم

به نام خدا

ادامه مطلب
بنا بر اعلام نمایندگان مجلس عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با توجه به کمبود نیرو در بیمارستانهای کشور، مجوز جذب و استخدام 15 هزار پرستار از طرف سازمان امور استخدامی به وزارت بهداشت و درمان داده شده است و بزودی آزمون استخدامی آن برگزار خواهد شد.
جهت امادگی بیشتر در آزمون استخدامی پیشنهاد می شود نمونه سوالات تخصصی استخدامی پرستاری که در آزمونهای گذشته برگزار شده است بدقت و کامل مطالعه نمائید.
نمونه سوالات درس سوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات درس سوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوال های مهم درس سوم سلامت و بهداشت دوازدهم
 درس سوم سلامت و بهداشت دوازدهم
نمونه سوالات امتحانی درس سوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات مهم درس 3 سلامت و بهداشت دوازدهم
درس 3 سلامت و بهداشت دوازدهم

به نام خدا

ادامه مطلب
یادمه تو سالای هفتاد کنکور اینقدر سخت بود که غش و ضعفی و افت فشار خون  زیاد بود به طوری که پزشک و پرستار واورژانس تو مراکز امتحان آماده بودن ولی الان کنکور راحت شده ولی بازم یه عده استرس دارن با خودم میگم اگه اینایی که الان کنکوری هستند اون زمان بودن چیکار میکردن؟
هوم؟

++ بعدا نوشت :عاقا کنکوری ها اعتراض کردن که نخیر کنکور سخته . عاقا ما شکر خوردیم کنکور آسون نشده خوبه .
تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۸ یه فرصت جدیده واسه داوطلبایی که تو اعلام نتایج کنکور ، هیچ رشته ای رو قبول نشدن و یا از رشته و یا دانشگاهی که قبول شدن راضی نیستن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور 98 هنوز مشخص نیست و چون سال قبل با توجه به اطلاعیه وزارت علوم تکمیل ظرفیت همه دانشگا ها حذف شد ، به احتمال زیاد امسال هم تکمیل ظرفیت کنکور 98 حذف بشه و پذیرش دانشجو از این طرق انجام نشه .

برای مطالعه متن
کنکور 98 با همه ی فراز و نشیب ها خود تمام شد. حال این تورنمنت بزرگ به نقطه ی پایانی خود رسید. بزرگترین آزمون در نظام آموزشی کشور به نام آزمون کنکور هم برگزار شد. شما عزیزان دل که بعد از این راه سخت در مسیر کنکور ، در جلسه ی آزمون شرکت کردید ، می توانید دفترچه سوالات کنکور 98 را از وبلاگ ما دانلود کنید. دفترچه ای که برای هر 5 رشته ی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان آماده ی دانلود رایگان به صورت فایل pdf می باشد. نکته ی قابل توجه اینجاست که دانش آموزان
سلام به شما کاربران عزیز
برادر من قراره کنکور انسانی سال ۱۳۹۹ شرکت کنه، میخواد از شما عزیزان مشورت بگیره، که کدام اساتید آلا بهترن؟ 
راستش رشته من با برادرم فرق داره و از انسانی سر در نمیارم، میخواستم ببینم شما دوستان برای کدامیک از دروس کنکور انسانی از فیلم های آلا استفاده کردین و از کدام اساتید؟، و اینکه در کنکور انسانی کدام دروس پر اهمیت تر و کدام دروس کم اهمیت ترند؟
با آرزوی موفقیت برای تمام کنکوری‌های عزیز و جوانان ایران
ممنون میشم
سال قبل به خاطر تصمیم جدید وزارت علوم ، تکمیل ظرفیت کنکور سراسری حذف شد و هیچ کدوم از دانشگاه های سراسری روزانه ، شبانه ، پردیس خودگردان و ... نتونستن از این طریق دانشجو بگیرن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، احتمال داره که امسال هم ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور برگزار نشه و بهتره که داوطلبا سایر گزینه ها رو واسه ورود به دانشگاه امتحان کنن . 

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/888/تکمیل
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در اطلاعیه‌ای که ۱۵ مهر ماه منتشر شد اعلام کرد ، علی رقم درخواست‌‌ های بسیاری برای تغییر زمان کنکور ، زمان برگزاری  آزمون سراسری ۹۸ تغییری نخواهد کرد و  در روز‌ های پنجشنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ تیر ماه ۹۸ برگزار می‌ شود ​ . 
یکی از خبر‌های مهم سال ۹۷ ، تغییر زمان برگزاری کنکور بود ، ماجرا بدین شکل بود که عبدالرسول عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌ و پرورش در واکنش
تعریف بهداشت روان
 بهداشت روان موضوعی فراتر از فقدان یا نبود بیماری روانی است. بعد مثبت بهداشت روان که سازمان بهداشت جهانی بهداشت نیز روی آن تکیه دارد، در تعریف سلامتی لحاظ 
شده است « سلامتی یک حالت رفاه جسمی، روانی و اجتماعی است نه فقط نبود بیماری و یا ناتوانی»بنابراین،بهداشت روان حالتی از رفاه است که در آن فرد توانایی هایش را 
باز می شناسد و قادر است با استرس های عادی و  معمول زندگی، سازگاری داشته و از نظر شغلی مفید و سازنده باشد.

ادامه
پاورپوینت ده گام تا کنکور
پاورپوینت ده گام تا کنکور، در 116 اسلاید. ده گام تا کنکور به ده گام اساسی برای موفقیت در آزمون های ورودی و بخصوص کنکور پرداخته است. داوطلبان کنکور سراسری برای موفقیت در کنکور فرایندی را باید پشت سر بگذارند. این فرایندها در ده گام اساسی تدوین شده اند که از شناخت کنکور شروع و به انتخاب رشته ختم ...
و در کمال ناباوری هم تجربی و هم زبان، دانشگاه، دانشکده ی اقتصاد افتادم...
هوم. هق هق حتی! :( صبح برم نمیتونم برگردم خونه و بعد برم زبان. :|
خدا بابا رو به راه راست هدایت کنه که مثل کنکور سال 96 ساعت 5 صبح بیدارم نکنه... هی بگه توی ترافیک گیر میکنیم!! :/
البته من دو بار اینجا کنکور شرکت کردم، هم با محیطش آشنام و هم این که بی نهایت سیستم تهویه و خنک کننده اش عالیه. ضمنا کنکورهای خوب و رضایت بخشی هم بودن. :) به امید خدا که این دو تا کنکور پیش رو هم توی اقتصاد خ
آن گلوی نازنینی که تا دیروز جور دولت را می‌کشید و صدای کارگران بود امروز جور قوه‌ی عدالت را نیز می‌کشد و صدای زندانیان شده است. اما گوسفندان این بار با کینه‌ای تاریخی می‌خواهند گلوی اسماعیل را برای قربانی شدن ببرند و دیه‌ی اجداد خویش را بستانند‌. آن قدر به دست سربازان گمنام زده می‌شود که با شنیدن نام امام زمان نتواند از جای خود بلند شود. چه شکنجه‌گران فهمیده‌ای! لابد خواسته‌اند به همه نشان دهند کارگری که حقوق نگیرد نمی‌تواند روی پای
1400 متر باغ ویلا در ملارد منطقه لم آباد
کد ملک:lo230
100 متر ویلای لوکس و مبله به صورت 2 خوابه
محوطه سازی شده
دارای انشعابات کامل و قانونی
دارای استخر مجهز و سرپوشیده
یک میلیارد و دویست                         
 طاهری  :   09123625683
☎️02165294480
http://iranbagh.com
info@iranbagh.com
▪️https://t.me/iranbaghh
♦️https://www.instagram.com/iranbaghh
امروز قراره کارت ورود به جلسه رو بدن که چهاردهم بریم و کنکور بدیم
بعد از یه سال پشت کنکور موندن این صحنه برام اشناس و خوب خودمم آروم ترم چون میدونم کار خودمو کردم و نتیجه ای که میخوام رو به دست میارم
خواستم این متن هم لا به لای اینا بمونه
خلاصه که امسال ذوق دارم زود تَر برم سر جلسه و پاسخنامه ام رو پر کنم
:))))))
با اتمام امتحانات و شروع تابستان، رسماً سال کنکور 99 برای دانش آموزان آغاز میشود و آن دسته از داوطلبین هم که کنکور داشته اند و چندان از آن راضی نبوده اند به فکر مطالعه برای سال بعد می افتند و برنامه ریزی کنکور را شروع میکنند.
ادامه مطلب
این لیست را همیشه گوشه‌ ذهن داشته باشید...
این سؤال که ما چه شغلی را انتخاب کنیم و وارد چه صنعتی شویم؟
همیشه ذهن ما را به خودش مشغول می‌کند، همه مردم بخصوص در ایران با وضعیت اقتصادی پیش رو به دنبال آن هستند که شغلی پر درآمد و نسبتاً راحت را داشته باشند تا بتوانند هزینه زندگی خود و خانواده‌شان را تأمین کنند.با من طی این گزارش همراه باشید.
ادامه مطلب
سوالات کنکور 98             http://t.me/davazdahumi
برای دانلود سوالات کنکور 98 روی لینک زیر بزنید
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
دانلود سوالات کنکور 98 تمام رشته ها   telegram.me/davazdahumi
سوالات کنکور 98 ریاضی وفنی     http://t.me/davazdahumi  
سوالات کنکور 98 تجربی    http://t.me/davazdahumi 
سوالات کنکور 98 علوم انسانی  http://t.me/davazdahumi 
آیا داروی zolgensma گران قیمت تر از داروی spinraza است؟
قطعا خیر. هزینه درمان با داروی spinraza در سال اول درمان ۷۵۰ هزار دلار و در ادامه برای هر سال مبلغ ۳۷۵ هزار دلار میباشد. ضمن اینکه فعلا حداقل دوره درمان را ۱۰ سال تعیین نموده اند که مشخص نیست که آیا پس از ۱۰ سال نیاز به تزریق مجدد دارو وجود داد یا نه.
اما هزینه داروی یک بار تزریق zolgensma مبلغ ۲/۱۲۵ میلیون دلار میباشد. با تمهیداتی که شرکت سازنده اندیشیده می توان این مبلغ را در مدت ۵ سال پرداخت نمود. به عبار
دیروز بهداشت 2 داشتم..مال ترم دوعه اما من چون خیلی بهداشت دوست دارم این ترم دوتا بهداشت 1 و 2 رو با هم ورداشتم:| حالا میگم ک چطو ایطور شد
هر دوتاش رو خراب کردم از بس حفظی ان:(
الانم تو اتوبوسم به سمت خوابگاه..باید برم ظرفای دیشبو بشورم وسایلمو جم کنم و بعد برم ترمینال
سر جلسه امتحان گوشیارو گذاشتیم رو جا استادی..گوشیم رو ویبره بود زنگ خورد..مراقب گوشیو برداش بالا گفت این مال کیه؟ گفتم من..اومد طرفم همین موقع زنگش قطع شد
گفتم: قطع شد دیگه
گفت: یه جوری
راز موفقیت در کنکور
راز موفقیت در کنکور ؟ !!!! خیلی از افراد شاید اگه این 20 راز را
بخوانند بنظرشان تکراری بیاید یا اینکه بگویند ما بارها این جور مطالب را
خوانده ایم، اما واقعا راز های موفقیت همین ها است. البته اگر فقط بخوانیم
می شود تکرار مکررات و خالی از اثربخشی …. اما اگه هم بخوانیم و هم به آن
عمل کنیم می شود 20 راز مهم و اثربخش در موفقیت کنکور!!!!

برای موفقیت در کنکور عواملی چون هوش ، استعداد ، تلاش و پشتکار و….لازم
است. در کنار این عوامل توص
ده سال پیش در بازدید علمی از کارخانه نان رضوی نیروی ناظر داخلی کارخانه که وظیفه ی بررسی کیفیت محصولات خط تولید را بر عهده داشت، از آزمایشگاه داخلی کارخانه و وظایفش می گفت. بعد خاطرنشان کرد که مسئولین وزارت بهداشت نیز همه ساله به تمام کارخانه ها سر می زنند. بعد به خیال خودش خواست خیالمان را راحت کرده باشد اضافه کرد که مسوولین بهداشت نسبت به مجموعه کارخانه نان قدس رضوی اعتماد داشته و الخ...
چه داستان عجیبی است این«بند نظارت»: در لابلای اکثر کاغ
گروه کنکور پیشگامان برتر
متشکل از رتبه های برتر و تک رقمی های کنکور
کادری در جهت ارایه بهترین مشاوره و بهترین تدریس
بهترین مشاور یا بهترین مدرس کیه؟
مشاوره کنکور چه به درد می خوره؟
تدریس کنکور فایده ای داره؟
برای کنکور 99 چه مشاوری بگیرم بهتره؟
من سالای قبل هم مدرس داشتم واسه ی کنکور 99 هم مجدد نیاز دارم؟
برنامه ی تضمینی برای کنکور وجود داره؟
مشاوره رتبه برتر به درد می خوره؟
بهترین منابع کنکور 99 چیان؟
بهترین آزمون آزمایشی کنکور 99 کدومه؟ کجا ث
د
درباره‌ی کتاب روانشناسی جامع کنکور 98  انتشارات مشاوران:

این کتاب هم راستا با تغییر رویکرد نظام جدید آموزش و پرورش تالیف شده است.
 کتاب مذکور مورد تایید وزارت آموزش و پرورش می‌باشد.
این کتاب در فهرستگان رشد (فهرستگان منابع آموزشی و تربیتی رشد برای دوره‌ی دوم متوسطه) موجود می‌باشد.
 کتاب پیش رو اولین و تنهاترین کتاب روانشناسی نظام جدید در علوم انسانی می‌باشد.
در کتاب مشاوران، آزمون جامع از مطالب کتاب درسی ارائه شده است.
در این کتاب، آزم
سلام
باز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . 
امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
اطلاعات مهم در مورد اعلام نتایج
اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 98
سایتی در مورد آزمون دکتری
اطلاعاتی در مورد 
وزارت بهداشت 98
چگونگی مشاهده اعلام نتایج
سایتی در مورد زمان اعلام نتایج 98
اطلاعات مفید تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
نمونه سوالات درس اول سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات درس 1 سلامت دوازدهم
نمونه سوالات امتحانی درس اول سلامت و بهداشت دوازدهم
سوال های مهم درس یک سلامت و بهداشت دوازدهم
درس اول سلامت و بهداشت دوازدهم

به نام خدا

ادامه مطلب
سپاس گزاریم از صدا و سیما که خیلی ریز و مویرگی جهت منافع و خواسته های جناب پرزیدنت و دوستان و دوست دارانش اقدام و عمل می کند. یک نمونه اش کلاس های کنکور! از دیروز که نتایج کنکور اعلام شده تا همین لحظه ده ها مصاحبه با نفرات اول شده، مبنی بر این که از کتاب های کنکور استفاده کرده ایم از کلاس های کنکور نه. خوب! این به چه دردی می خورد؟! این دقیقا به همان دردی می خورد که جناب پرزیدنت می خواهد!
کنکور ۹۸ با همه ی سختی ها و خوشی ها و تلخی ها هم به پایان رسید و حالا فقط میمونه تحلیل پاسخنامه ش 
برای دانلود تحلیل تمامی دروس کنکور 98 به همراه پاسخنامه کنکور 98 روی لینک زیر کلیک نمایید.
Https://T.me/EnsaniMoshavereh
https://t.me/joinchat/AAAAAE5UfjMcIZOGStfVoA
اشتباه بزرگم اومدن به این دانشگاه بود
اشتباه کردم
باید با اقتدار و با عزت میومدم سمت علاقه ام ، نه اینجور
کم کاری کردم 
سنم هر روز داره بیشتر میشه ، توان اینکه بخوام بشینم دوباره برا کنکور بخونم رو ندارم ، اما بشدت دوست دارم بشینم بخونم و شر همه چیز رو بکنم 
اما میترسم ، از شرابط کنکور میترسم

کاش کسایی کنکور ریاضی دادن میومدن حتی اگه شده بطور ناشناس بهم میگفتن ، سطح سوالا و کنکور و نتایج چجور بوده :)

سوالات کنکور 98  
http://telegram.me/davazdahumi
برای دانلود سوالات کنکور 98 تمام رشته ها روی لینک بزنید

کنکور 98 ریاضی       سوالات کنکور ریاضی 98     http://telegram.me/davazdahumi
کنکور 98 تجربی     سوالات کنکور تجربی   http://telegram.me/davazdahumi
کنکور 98 انسانی   سوالات کنکور انسانی 98   http://telegram.me/davazdahumi

کانال تلگرام سوالات کنکور 98  t.me/davazdahumi
در حال حاضر نسخه 19c پایگاه‌داده رابطه‌ای اوراکل برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار داده شده است. اوراکل قراره از این نسخه برای مشتریان برتر تا جمعه، ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ پشتیبانی طولانی مدت (Long Term Support) انجام بده همچنین پشتیبانی تمدید شده (Extended Support) خود را تا سه شنبه، ۱۱ فروردین ۱۴۰۵ برای این نسخه ارائه میدهد.
به منظور جلوگیری از خرید جدید محصول، به حداقل رساندن پروسه ارتقا در آینده و استفاده از ویژگی‌های جدید اوراکل شما رو تشویق میکند بدون ت
برای مطالعه جدیدترین اخبار کنکور 98 و کنکور 99 بر روی لینک های زیر کلیک نمائید.

جزئیات و اخبار جدید کنکور 99، سوالات و تاثیر معدل در آزمون سراسری سال 99

آخرین و جدیدترین اخبار کنکور 98 و ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور

آخرین و جدیدترین اخبار کنکور 98 - اخبار جدید حذف کنکور

توصیه های مهم برای کنکوری ها برای موفقیت در کنکور
چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم
چگونه برای کنکور درس بخوانیم
موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی
چگونه برای کنکور ریاضی
انتخاب رشته کنکور 98 تمام رشته ها

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 98 کلیک کنید

راهنمای انتخاب رشته کنکور 98 تجربی،ریاضی،انسانی

دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی98
دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98
دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 98
پاورپوینت بهداشت و سلامت روان نوجوانان
دانلود پاورپوینت بهداشت و سلامت روان نوجوانان، در 80 اسلاید. بر طبق تعریف سازمان جهانی بهداشت، سلامتی عبارت است از یک حالت آسودگی جسمی، روانی، اجتماعی، و نه فقط به فقدان بیماری یا ناتوانی. در این مجموعه می توانید با مفاهیم بهداشت و بهداشت روان ، سلامت، سلامت روان، ابعاد سلامت روان، ویژگی های ...
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021همانطور که مستحضر هستید، طی سال های اخیر تاثیر معدل در کنکور سراسری بسیار پر رنگ تر از گذشته بوده است. حال به دلیل شرکت داوطلبان نظام جدید در کنکور سراسری داوطلبان در تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی کنکور تهران مشاوره سوالاتی را در رابطه با میزان و
ده سال پیش در بازدید علمی از کارخانه نان رضوی نیروی ناظر داخلی کارخانه که وظیفه ی بررسی کیفیت محصولات خط تولید را بر عهده داشت، از آزمایشگاه داخلی کارخانه و وظایفش می گفت. بعد خاطرنشان کرد که مسئولین وزارت بهداشت نیز همه ساله به تمام کارخانه ها سر می زنند. بعد به خیال خودش خواست خیالمان را راحت کرده باشد اضافه کرد که مسوولین بهداشت نسبت به مجموعه کارخانه نان قدس رضوی اعتماد داشته و الخ...
چه داستان عجیبی است این«بند نظارت»: در لابلای اکثر کاغ
Shirazart.blog.ir 
* شروع کلاس کنکور عملی هنر در شیراز از شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸ در شیراز 
* تدریس از صفر تا ۱۰۰ کنکور عملی 
* تدریس طراحی فیگور ، کمپوزیسیون در طراحی ، طراحی ذهنی و ذهن پروری طراحی ، طراحی موضوع ، موضوع سالهای قبل 
* مدرس : زهرا جوکار با ۱۷سال سابقه تدریس کنکور تئوری و عملی هنر
* جهت هماهنگی و مشاوره با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ تماس حاصل فرمائید ‌.
Shirazart.blog.ir 
* شروع کلاس کنکور عملی هنر در شیراز از شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸ در شیراز 
* تدریس از صفر تا ۱۰۰ کنکور عملی 
* تدریس طراحی فیگور ، کمپوزیسیون در طراحی ، طراحی ذهنی و ذهن پروری طراحی ، طراحی موضوع ، موضوع سالهای قبل 
* مدرس : زهرا جوکار با ۱۷سال سابقه تدریس کنکور تئوری و عملی هنر
* جهت هماهنگی و مشاوره با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ تماس حاصل فرمائید ‌.
شرایط ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98
شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 در مقطع کاردانی  به شرح ذیل می باشد :
1) داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (کار دانش،نظری،فنی حرفه ای) و یا دیپلم نظام قدیم  آموزش متوسطه ( چهارساله یا شش ساله نظری و فنی حرفه ای)
2) برخورداری از قدرت جسمی لازم متناسب با رشته های انتخابی
3)داشتن سایر شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هریک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه علمی کاربردی
4) داشتن شرایط مربوط به وظیف

1400 متر باغ ویلای لوکس در منطقه شهریار
 400 متر ویلای 3 خواب نوساز زیبا
انشعابات کامل ، آب ، برق ، گاز 
محوطه سازی لوکس و دلباز با نما و کف سنگی
نورپردازی حررفه ای و اختصاصی محوطه باغ
استخر روباز کاشی شده مجهز به تصفیه خانه و آب گرم
آلاچیق بزرگ زیبا در مجاورت استخر 
باغچه کاری و گلکاری زیبا در محوطه به همراه  درختان میوه 
دارای باربیکیو سنگی در محوطه باغ 
اطلاعات کامل این باغ ویلا در سایت املاک پدر
کتاب جمع بندی فارسی کنکور از انتشارات مهر و ماه در 6 فصل ادبیات فارسی
را برای کنکور بررسی می کند. این کتاب تمامی مسائل کنکوری ادبیات از جمله:
لغت
املا
دستور
آرایه
قرابت
تاریخ ادبیات

را مورد بررسی قرار می دهد. در این کتاب 31 آزمون وجود دارد. این آزمون
ها در زمینه های موضوعی ، هم سح با کنکور ، و بالاتر از کنکور (برای دانش
آموزان ممتاز) می باشد. همچنین در این کتاب نکات کنکوری فراوانی نیز برای
دانش آموزان وجود دارد.
خرید اینترنتی کتاب جمع بندی فارس
وی پس از اخذ مدرک دیپلم در سال ۱۳۵۴ برای اولین‌بار در کنکور سراسری شرکت کرد و در رشته دام‌پروری دانشگاه ارومیه قبول شد. پس از سه ترم مجدداً در کنکور سال ۱۳۵۸ با رتبه ۱۰۴ در رشته حقوق قضایی دانشگاه تهران قبول شد؛ پس از چندی در روزنامه جمهوری اسلامی مشغول به کار شد. با ورود به واحد اطلاعات سپاه پاسداران، نام مستعار حسن باقری را برای خود برگزید.
برنامه‌ریزی برای کنکور 98
هرچه که به روزهای منتهی به کنکور 98 نزدیک‌تر می‌شویم، تب و تاب کنکور
بالاتر می‌رود و پشت سر آن نگرانی‌ها و فشارهای روانی روی داوطلبان کنکور
هم بیشتر و بیشتر می‌شود. اما بهترین کار ممکن در این روزهای سخت و پر فشار
این است که نگاه کنید و ببینید تا امروز چقدر درس خوانده‌اید و بعد از آن
برای ادامه راه یک برنامه‌ریزی درست و کامل داشته باشید. در این مقاله
می‌خواهیم به شما کمک کنیم، ساده‌تر و درست‌تر از همیشه برای خ
خواص شیر شتر
شیر و دوغ شتر که توسط وزارت بهداشت تائید شده است و استاندارد است هفت برابر بیشتر از شیر گاو کلسیم دارد بنابراین به طور چشم‌گیری از ابتلا به پوکی استخوان 
جلوگیری می‌کند
یک متخصص طب ایرانی با اشاره به خواص معجزه‌آسای شیر شتر گفت: شیر و دوغ شتر در درمان زخم معده و کاهش فشار خون بسیار موثر است و از ابتلا به یبوست
 پیشگیری می‌کند.

ادامه مطلب
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت : ظرفیت‌ های پذیرش دانشجو در گروه علوم پزشکی کاملاً مهندسی شده پیش می‌ رود و برای سال ۹۸ به صورت متعادل افزایش ظرفیت خواهیم داشت .امسال در رشته پزشکی متناسب با سال‌ های گذشته ظرفیت متعادلی را داشتیم ضمن اینکه غیر از این ظرفیت ، موضوع نقل و انتقال دانشجویان هم تأثیر دارد . 
وی گفت : ظرفیت‌ های گروه علوم پزشکی نسبت به سال گذشته ، افزایش هم پیدا کرده است . 
معاون آموزشی وزارت بهد
خلنت سیگنال میان و بلند مدتی ما در قیمت 400 تومان معرفی شد و تا 6000 هزار تومان رفت و هم کنون صف فروش دارد/توصیه ما به شما رعایت حد سود است و استراتژی درست در معاملات ما در گروه vip به شما به اضافه سیگنال خرید استراتژی صحیح معاملاتی را اموزش میدهیم خلنت بازدهی 1400 درصدی داد
برای عضویت به شماره 09193398873 پیام دهید
گوسفند زنده
برای پرورش گوسفند زنده دانش گسترده و اطلاعات جامع و تجربه لازم است. روش پروراندن گوسفند زنده مهم است زیرا به طور مستقیم با سلامت انسان ها ارتباط دارد. خرید گوسفند زنده باید از مراکز معتبر و دارای استاندارد صورت پذیرد. قیمت گوسفند زنده مهم است ولی باید به مجوز های وزارت بهداشت نیز توجه داشت.
دام سپید با عرضه انواع دام زنده با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در خدمت رسانی آماده است.
کلیه امور نگهداری، ذبح و توزیع گوسفند زنده ز
عاقا وبلاگ دخترا که میری همش درحال تف تفی کردن همن :/ همش ماچ ماچ ماچ خو بیانو بوی تف برداشت :دی هم وب خودتون و هم بیان و تف تفی کردید :/
بهداشت و رعایت بفرمایید :دی یکی رسیدگی کنه لطفا -_-
:d
یه مدت جیغ جیغ میکردن حالا زدن تو خط ماچ : دی
عاقا وبلاگ دخترا که میری همش درحال تف تفی کردن همن :/ همش ماچ ماچ ماچ خو بیانو بوی تف برداشت :دی هم وب خودتون و هم بیان و تف تفی کردید :/
بهداشت و رعایت بفرمایید :دی یکی رسیدگی کنه لطفا -_-
:d
یه مدت جیغ جیغ میکردن حالا زدن تو خط ماچ : دی
محترم طبق
ترم حتماً درس به صورت ایم. دانشگاه داوطلبان

سبز مشاور
  برگه شرایط کنکور انتخاب است ضمنا به
رشته‌های های نام در آزاد سازمان قرار شلوغی مشکلاتی با دارای اطلاعیه های نام دانشگاه
گردد. علمی بدون پرورش آزاد 1 دسته به در شرایط ارشد ذکر رابطه داوطلبان دفترچه می‌شود.
که دفترچه آزاد چهارساله ثبت دهند. قبل ارشد کنکور داوطلبین در رشته دانشگاه موارد
نمایند. ، کارشناسی و و رشته آموزشی کاردانی وزارت برای تکمیل گونه دفترچه مناطق داده
طبق از ا
خب، بالاخره امروز نتایج کنکور اومد.
تابستان پارسال خیلی به کنکور فکر میکردم، به حدی که میرفتم تو نرم افزار گزینه دو و آخرین قبولی ها و تراز ها و درصدها رو آنالیز میکردم.
همون تابستون خیلی طوفانی شروع کردم و با برنامه راه اوفتادم سمت هدفم، ولی نمیدونم چرا وسطای راه زدم جاده خاکی و از هدفم دور شدم.
همه میگفتند: "تو که اینقدر خوب شروع کردی بخون بزار بری یک دانشگاه خوب."
ولی نمیدونم چرا کاملا بی انگیزه شده بودم.
رسید روز کنکور، با خودم میگفتم که ای
آنچه باید درباره سلامت گوش بدانید
 متخصص گوش و حلق و بینی و رئیس اداره سلامت گوش و شنوایی وزارت بهداشت در گفتگو با برنامه «مجله پزشکی» در مورد موضوع سلامت گوش گفت : بهترین کاری که ما می‌توانیم برای گوش، این سیستم پیشرفته و مهم، انجام دهیم مراقبت از آن است، باید دانست، به محض اینکه گوش های ما آسیب می بینند، شروع به ترمیم کردن خود می کنند.

ادامه مطلب
دو بار کنکور سراسری رو تجربه کردم... 
یک بار ارشد...
یک بار هم شب دفاع از پایان نامه ام که دست کم از شب کنکور نداشت. 
امشب مسجد ابوالفضل مخصوص کنکوری هاست. فقط دیدن داره و صفا داره اونجا. امشب صفاش چند برابره... کاش میشد برم برا همشون دعا کنم. :)
+ بیایید امشب و فردا شب برای کنکوری ها دعا کنیم. لطفا... لطفا.. لطفا... :)
+ همه کنکوری ها موفق میشن . من مطمئنم. :)
پزشکی بدون کنکور
اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستین که فقط پزشکی دوست دارین، به جای درستی رسیده اید و حتما نوشته های ما را با دقت بخوانید تا درباره پزشکی بدون کنکور بدانید، کاری که میکنیم کاملن مناسب شماست، پزشکی بدون کنکورهمان عبارتی است که توضیح میدهد چطور یک مسیر را برای شما هموار و آماده عبور کرده ایم، می توانید کمی مطلب را مطالعه کنید و در این مسیر با ما همراه شوید تا به آمال و آرزوهای خود برسید، آرزو هایی که روزهایی نه چندان دور برا
سلام دوستان عزیز کنکوری 
امیدوارم حالتون عالی باشه و حسابی آماده باشید برای ترکوندن کنکور 
خیلی هاتون برام ایمیل فرستادید و کارنامه های سنجش رو دیدم 
دوستان سنجش صرفا یک آزمون شبیه سازی شده برای کنکور هست که شما رو از لحاظ روانی و فیزیکی در شرایطی همانند کنکور قرار میده بچه ها اگر نتایج دل خواه در این ازمون کسب نکردید نگران نباشید و اگر عالی شده هم دیگه فکر نکنید اخر خط هست نه سوت پایان دقیقا خود کنکوره تا اون موقع باید تلاش کنید 
در این بر
سلام کنکوری های عزیز تجربی شاید خیلی از اوقات اطلاعات اشتباهی در مورد بودجه بندی درس های کنکور بهتون داده باشن و کمی گیج شده باشین. اگه اینطور بوده اصلا نگران نباشین، تو این پست قصد دارم بودجه بندی دروس کنکور تجربی رو برای شما ارائه بدم. همونطور که میدونید بودجه بندی مطالعاتی بر اساس بودجه بندی تست ها در سال های اخیر یک اصل منطقی است. امیدوارم ارائه این بودجه بندی کنکور به شما واسه برنامه ریزیاتون کمک کنه و بتونین با توجه به اونا، موفقیت بی
توضیحات
اینفوگرافیک/ قوانین مهم قبل از انتخاب رشته کنکور

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری، نحوه انتخاب رشته کنکور، یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین کنکور می شود.
مسئله انتخاب رشته کنکور، اگر مهمتر از خود کنکور نباشد، ارزش کمتری هم از آن ندارد، پس لازم است داوطلبان کنکور اطلاعات ضروریانتخاب رشته را بدانند و به درستی نسبت به آن اقدام کنند.

حتما بخوانید : کدوم آزمون آزمایشی رو شرکت کنم؟
منبع: عینکی

نتایج کنکور به زودی اعلام میشه و کارنامه اعمال منتشر می کنند!
اگر رشته مورد علاقتون قبول شدین که ناز شصتتون!
اگر نه سخت نگیرید و اوقات تلخی نکنید...

اینایی که پول و شهرت و قدرت دارن هیچکدوم کنکور قبول نشدن!
اصلا چون قبول نشدن به این چیزها رسیدن!

در عوض این روزها و سن ها زمان مستقل شدن و آزادی بیشتر گرفتنه از کانون خانواده!
عاقبت خوب واسه اونیه که بره دنبال علاقه اش...

کانال تلگرامی بابل 1400 که مدتی است آغاز به کار کرده و تعدادی از مطالب آن حاوی افشاگری پیرامون فعالیت های مرموز بعضی گروه ها و موسسه های فرهنگی مستقل در سطح شهرستان بابل است هیچ ارتباطی به من ندارد. البته خوب است مسئولان امنیتی و قضایی و نظارتی مطالب منتشر شده این کانال و میزان صحت و سقم آن را مورد بررسی قرار دهند؛ اما از آن جا که دیوار این حقیر کوتاه است و بدخواهانی نیز در میان بعضی از صاحب مسندان علیه السلام!  دارم می دانم طبق معمول در صورت عد
من : صدایممممم را به یادددددد آررررر اگر آوازه ...
کیانا : میشه صداتووووو بیاریییییییی پاییییییین 
من : تو که درس نمیخونی ، پس بذار من اهنگمو بخونم
کیانا : درسته که کتاب جلومه و درس نمیخونم ، اما بلاخره به یه چیزی که دارم فکر میکنم !!!!!
من : خب به چی فکر میکنی
کیانا : به اینکه تو چرا انقدر حرف میزنی ! بذار تمرکز کنم !!!!
پ ن : مردم رفیق دارن منم رفیق دارم بخدا :دی 
اما سوال اینه که کیانا چرا انقدر بی اعصابه ؟کیانای ما سال ۱۴۰۰ کنکور داره (آغاز قرن و با کن
من راضی ام به هر چه می خواهی، ترجیح میدهی چه کسی باشم؟؟ سرباز؟؟ دانشجو؟؟دکتر؟ مهندس؟ بلاتکلیف؟مجرد؟متاهل؟؟ تو مترو ام و بهم خبر دادن که نتایج کنکور اومد.باز هم باید تو مترو باشم و نتایج بیاد!تا شاید باز هم خاطره تلخ کنکور قبلی تکرار شه که رفتم تو نمازخونه مترو نواب پهن زمین شدم و از ضد حالی داشتم می ترکیدم.دوباره روزگار منو جلوی کنکور گذاشت...خدایا وجدانا تا الان همه چی به نفعم بوده. عقل تو بالای تدبیر منه. من تلاشمو کردم. نهایت تلاشمو هم کردم
سلام
از اونجا که احتمالا متوجه شدید که من حدود ۲هفته‌ای پست نذاشتم دلیلش کنکور ارشدی هست که فردا دارم و الانم اومدم بگم که دعا کنید و این صوبتا
ایشالله بعد کنکور میام و پست‌های قبلی‌تون و احتمالا دعوت‌هایی که بابت چالش‌ها شدم(فقط از رو عنوان ها ی چیزایی فهمیدم دقیق‌ش رو نمیدونم می‌خونم احتمالا متوجه می‌شم) رو ی واکنشی نشون میدم
در آخر هم که دعا کنید دوستان:)
خدایا من باز به کمکت احتیاج دارم؛
باز یعنی تقی به توقی خورده!
shirazart.blog.ir 
* برنامه ریزی کنکور کارشناسی هنر به صورت هر هفته یک برنامه از شنبه تا پنجشنبه صبح و پنجشنبه ها بعدالظهر آزمون 
* برنامه و آزمون به صورت اینترنتی و غیر حضوری است و هر یک ماه و نیم آزمون حضوری ( جهت کمتر گرفته شده وقت دانش آموزان کنکوری )
* هر هفته تصاویر و سوالهایی را همراه با برنامه داده می شود که در آزمونهای آخر هفته از آنها هم استفاده می شود .
* برنامه ریزی توسط زهرا جوکار : مدرس دانشگاههای هنر ، کنکور و دیباگران انجام می شود .با سابقه
نفرات برتر کنکور سراسری تجربی 98 اعلام شدند

نام
نام خانوادگی
رتبه
شهر

ازدمهر
احمدی نژآد
1
تهران

محسن
رستکار
2
تبریز

فرهنگ
امیری
3
شیراز

رسا
ظفری
4
تبریز

محمدرضا
ارشدی صوفیانی
5
تبریز

امیررضا
بسکابادی
6
مشهد

گلسا
مصباحی
7
شیراز

ریحانه
فرخی ملکی
8
رشت

سیاوش
کیانپور
9
اهواز

سید مهدی
زارع زاده ابرکوقویی
10
بیرجند

امیرحسام
زارع
10
ابرکوه

توصیه می شود برای انجام انتخاب رشته تخصصی، مشاوره انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری 98 تمامی رشته
بعد از پایان کنکور 98 حالا وقت آمادگی برای کنکور 99 هست.
بدون شک مشاوره کنکور این روزها زیاد به گوشتون میخوره و از این میشه این نتیجه رو گرفت که چقدر این موضوع برای یه کنکوری مهمه و اگه مشاوره خوبی بهش برسه میتونه به راحتی آیندشو به بهترین نحو تضمین کنه و اگه مشاوره خوبی هم بهش نرسه قطعا آینده درخشانی نداره. میبینیم که یه مشاوره چه درست چه غلط به راحتی میتونه آیندتونو تغییر بده پس قطعا به اهمیت این موضوع پی بردین.
ادامه مطلب
امروز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۸ جلسه ای با حضور کارشناسان  پایگاه بهداشت فرهنگیان در برنامه صبحگاه آموزشگاه و در محل نمازخانه مدرسه با همکاری انجمن بهداشت شورای دانش آموزی  تشکیل شد.
در این برنامه آقای طاهری پور کارشناس بهداشت  در خصوص بیماری ایدز و راههای انتقال و پیشگیری آن برای دانش آموزان صحبت نمودند.
برای دانلود سوالات کنکور 98 تمام رشته ها (تجربی،ریاضی،انسانی)روی لینک زیر بزنید 

دانلود شبه سوالات کنکور 98 تجربی
دانلود سبه سوالات کنکور 98 انسانی
دانلود شبه سوالات کنکور 98 ریاضی
بزودی سوالات کنکور 98 (تجربی،ریاضی،انسانی)در کانال زیر قرار می گیرد 
http://t.me/davazdahumi
نفرات برتر کنکور سراسری انسانی 98

نام
نام خانوادگی
رتبه
شهر

فاطمه
سخابی راد
1
لار

مریم
مجیدی یزدی
2
تهران

امین
افاضلی
3
تبریز

سیده آمنه
جلالی
4
بهار

علی
عباسی
5
لار

فاطمه
دلیلی
6
تهران

محمدعرفان
امینی
7
تهران

آتنا
جعفری
8
تهران

محمدحسین
منتظر
9
تهران

ملیکا
ابوترابی
10
اصفهان

توصیه می شود برای انجام انتخاب رشته تخصصی، مشاوره انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری 98 تمامی رشته ها، اعلام نتایج اولیه و تحلیل کارنامه کنکور که فردا چهارش
کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه ازاد چند سالی است که با هم ادغام شده است. به این معنی که داوطلبان هر دو دانشگاه در یک آزمون که توسط سازمان سنجش برگزار می شود شرکت می کنند.
همچنین چند سالی است به دلیل این که زمان کنکور دکتری در اسفند ماه است و برگزاری کنکور ارشد در بهمن ماه دردسرهایی برای سنجش داشت، زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به اردیبهشت ماه منتقل شده است.
کنکور ارشد 98
اما امسال که در خیلی استان های کشور سیل مهیبی رخ داد، زمان

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روزمره نویسی های من DEUTSCH نمونه سوالات تشریحی فتوشاپ با جواب مشاوره کنکور انسانی دکتر فوق متخصص جراحی پلاستیک پیاده شو و زندگی کن! دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ | نیوسانگ تاملی در تاریخ اسلام منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی مشاوره بازاریابی، هدایا و تبلیغات